PASLAUGOS

 

UAB „Baltijos Dorė“ – viena iš viešbučių ir restoranų rinkos lyderių Klaipėdoje, siekianti tapti aukščiausios kokybės garantu, teikiant apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas Lietuvoje.

 

Mūsų išskirtinė kompetencija - Jūsų paslaugoms!

 

Apgyvendinimas

 

Svečiams siūlome jaukų ir ramų poilsį keturių žvaigždučių viešbutyje. Vonios kambariams jaukumo suteikia šildomos grindys, kiekienas čia ras plaukų džiovintuvus, kvapnius higienos ir parfumerijos rinkinius, siuvimo reikmenis. Viešintiems verslo, liukso klasės kambariuose bei apartamentuose – minkšti kilpiniai chalatai bei šlepetės.Viešbutyje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

 

Konferencijų salės

 

Ieškantiems mažesnių ar erdvesnių patalpų konferencijoms, seminarams, mokymams ar dalykiniams susitikimams, viešbutyje „Navalis“ galime pasiūlyti dvi konferencijų sales, kuriose gali tilpti 30 arba 50 asmenų. Poilsio akimirkoms pasiūlysime kavos pertraukėles, o užtrukusius ilgiau, pakviesime pietų bei vakarienės.

 

Pirtis ir baseinas

 

Po ilgų verslo derybų, pažinties su miestu ar tiesiog norint atsigaivinti po sunkios darbo dienos, kviečiame pasimėgauti turkiška ir suomiška pirtimis bei atsipalaiduoti sukūriniame baseine.

 

Pobūvių salė

 

Jaukiems nedideliems renginiams, asmeninėms šventėms siūlome 20-ies vietų pobūvių salę. Nustebinkite savo svečius gimtadienio, jubiliejaus, vestuvių ar kita proga, pakviesdami juos jaukiai šventei mūsų patalpose.

 

Restoranas

 

„Navalio“ restorano virtuvės meistrai kviečia svečius pasigardžiuoti šviežiais, sveikais ir kartu gurmaniškais patiekalais. Restorano virtuvės komanda - puikiai meistrystės paslaptis išmanantys profesionalai.

 

Kavinė

 

Smagiai praleisti laiką, pasigardžiuoti kvapnia kava ar užkąsti kviečia „Navalio“ kavinė, šiltuoju metų laiku lankytojus priimanti ir lauko terasoje. Darbo dienomis taip pat siūlome dienos pietus.

 

Žiemos sodas

 

Pasišnekučiuoti su bičiuliais bei verslo kolegomis, organizuoti susibūrimą prie arbatos puodelio ar vyno taurės, o gal tiesiog mėgautis žvaigždėtu dangumi, kviečia visuomet žaliuojantis žiemos sodas. Glaudžiai bendradarbiaujame su meno organizacijomis ir didžiuojamės žiemos sode eksponuojamais menininkų darbais. 

 

Asmeninės ir įmonių šventės

 

Viešbučio „Navalis“ personalas gali tapti puikiu pagalbininku rengiant asmenines ar įmonių šventes. Svečiams siūlome ir mažesnes, ir erdvesnes patalpas bei daug pagyrų pelniusį meniu. Mielai padėsime surengti šventę ir jūsų pasirinktoje vietoje.

 

Uždara automobilų stovėjimo aikštelė

 

Svečių patogumui - uždara vaizdo kameromis stebima automobilių stovėjimo aikštelė.

 

Dovanų kuponai

 

Nustebinkite savo artimą žmogų ar bičiulį, padovanodami Kvietimą viešbučio ir restorano „Navalis“ paslaugoms įsigyti!

 

Iki malonaus!

Viešbutis "Navalis"

H. Manto g. 23, Klaipėda

Tel. 846 404200

El. paštas info@navalis.lt

 

Viešbutis Navalis, H.Manto g. 23, Klaipėda, LT-92234, (+370 46) 40-42-00, (+370 46) 40-42-02, info@navalis.lt
© 2008 copyrights. Booking Engine: BE4Hotels.com. Turinio valdymo sistema OptimalSite.